CSS500-24/S datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CSS500-24/S
  • Производитель
    TDK Corporation
  • Описание
    TDK-Lambda CSS500-24/S RoHS: yes Output Power Rating: 500 W Input Voltage: 115 VAC to 230 VAC Output Voltage (Channel 1): 24 V Output Current (Channel 1): 20.84 A Commercial/Medical: Medical Length: 2 in Width: 1 in Height: 0.4 in Dimensions: 2 in L x 1 in W Part # Aliases: CSS50024/S